REFERENCE ABBA revival (POP STARS)

Nechceme Vás vyčerpávat výčtem všech vystoupení, kde ABBA revival (POP STARS) hrála. Vystupovali po celé ČR, Slovensku, Polsku, Německu, Rakousku, Švýcarsku. A zároveň se omlouvám všem pořadatelům, pro které již ABBA revival (POP STARS) vystoupila a nejsou zde uvedeni...

Skupina ABBA revival (POP STARS) v roce 2017 vystupovala na samostatných koncertech, nebo jako host na firemních akcích např pro: PLAKOR CZECH s.r.o., Makro, FINIDR, s.r.o., TCM INSTITUT, na Vánočních trzích v Přerově, silvestr v Trenčíně-SK, nebo na Slovesku pro: Nízké Tatry Juh, Gas Familia, Acreativ s.r.o..., na městských, obecních slavnostech a jiných akcích v ČR, na Slovensku a ve Švýcarsku.

V ČR jste je mohli spatřit např v: České Budějovice, Praha, Šilheřovice, Velké Bílovice, Kolín, Dambořice, Rosice, Nymburk, Mikulov, Vysoké Mýto, Markvartovice, Libhošť, Šumperk, Potůčky, Orlík, Sokolnice, Blížkovice, Valtice, Moravské Budějovice, Straník, Kravaře, Přerov, Mošnov, Ostrava, Valašské Meziříčí, Český Těšín ...  Na Slovensku např v: Nová Ľubovňa, Bratislava, Ružomberok, Stožok, Bardějov, Kuchyňa, Dubravka, Brezno, Piešťany...

Celkem v roce 2017 odehrála kapela na 40 vystoupení.

Skupina ABBA revival (POP STARS) v roce 2016 vystupovala na samostatných koncertech, nebo jako host na firemních akcích např pro: Česká pošta, s.p., MANN+HUMMEL s.r.o., ACRI..., na Vánočních trzích v Olomouci, silvestr v Hlučíně, nebo na Slovesku pro: META-GAS spol, s r.o...., na městských a obecních slavnostech v ČR a na Slovensku, nebo v Görlitz v Německu.

V ČR jste je mohli spatřit např v: Velké Karlovice, Stará Bělá, Praha, Velké Bílovice, Ves Touškov, Drnovice, Brno, Ostrava, Ludgeřovice, České Budějovice, Heralec, Dolní Rychnov, Uherský Brod, Javoříčko, Valtice, Nošovice, Březová, Valeč, Libchavy, Český Zámek, Třebíč, Holešov... Na Slovensku např v: Bytča, Sliač, Bratislava, Galanta, Spišská Nová Ves, Golianovo, Bošany, Levice..

Celkem v roce 2016 odehrála kapela na 40 vystoupení.

Skupina ABBA revival (POP STARS) v roce 2015 vystupovala na samostatných koncertech, nebo jako host na firemních akcích např pro: Česká pošta s.p., Penny Market s.r.o., MANN+HUMMEL s.r.o., Gare Sports s.r.o..., nebo na 6. Reprezentačním plese Olomouckého kraje, na Vánočních trzích v Olomouci, silvestr v Hotelu Horal..., na městských a obecních slavnostech v ČR a na Slovensku, ale i na Vánočních trzích, festivalech, diskotékách, casinech...po ČR a Slovensku.

V ČR jste je mohli spatřit např v: Praha, Olomouc, Třebíč, Ostrava, Kamenický Šenov, Březiněves, Radvanice, Sviadnov, Litomyšl, České Budějovice, Brno, Liberec, Mirošov, Rožďalovice, Bolatice, Helvíkovice, Mohelnice, Olšany, Velké Karlovice...  

Na Slovensku např v: Bratislava, Starý Smokovec, Humenné, Liptovský Mikuláš, Galanta, Slovenské Ďarmoty, Demänovská Dolina, Skalica, Piešťany ...

Celkem v roce 2015 odehrála kapela na 40 vystoupení.

Skupina ABBA revival (POP STARS) v roce 2014 vystupovala na samostatných koncertech, nebo jako host na firemních akcích např pro: GASTON spol. s r.o., na V. Reprezentačním plese Olomouckého kraje, na Vánočních trzích v Olomouci, silvestr v Lázních Klimkovice, nebo na Slovesku pro: Gas Familia s.r.o., Samsung Galanta..., na městských a obecních slavnostech v ČR a na Slovensku, ale i na Vánočních trzích, festivalech, diskotékách, casinech... po ČR a Slovensku.

V ČR jste je mohli spatřit např v: Havlíčkův Brod, Olešnice na Moravě, Praha, Valašské Meziříčí, Baška, Olomouc, Brodek u Přerova, Loučka, Medlov, Kostelní Lhota, Luboměř, Otrokovice, Jílové, Libořice u Žatce, Nový Jičín, Aš, Františkovy Lázně, Klenovice na Hané, Vlachovice, Přívrat, Kunín, Plzeň, Zlín, Jeseník, Klimkovice...  

Na Slovensku např v: Žiar nad Hronom, Trenčín, Liptovský Mikuláš, Stará Ľubovňa, Stupava, Galanta, Horná Lehota...

Celkem v roce 2014 odehrála kapela na 40 vystoupení.

Skupina ABBA revival (POP STARS) v roce 2013 vystupovala na samostatných koncertech, nebo jako host na firemních akcích pro: Plakor,  Agrodan Koš- SK, Ptáček – velkoobchod, Continental Barum...Plesech např.: Reprezentační ples Jihočeských stavbařů, ples pro Kancelárie NR SR - SK.., na městských a obecních slavnostech v ČR a na Slovensku, ale i na Vánočních trzích, festivalech, diskotékách, casinech, svatbách...po ČR a Slovensku.

Vystoupení ABBA revival (POP STARS) rok 2013
Ružomberok - SK
Brno
Bratislava - SK
Ladomerská Vieska - SK
Zlín
Liberec
Pardubice
České Budějovice
Olomouc
Košice - SK
Plzeň
Jemnice
Bílovec
Bernartice
Píšť
Koš - SK
Drnovice
Trnava - SK
Uherské Hradiště
Praha
Hradec Králové
Opava
Náchod
Mošnov
Častá-Papiernička - SK
Veĺký Krtíš - SK
Stupava - SK
Jeseník

V některých městech hrála skupina ABBA revival (POP STARS) několikrát a to na různých místech...

Skupina ABBA revival (POP STARS) v roce 2012 vystupovala na samostatných koncertech, nebo jako host na firemních akcích pro: Česká pošta, Autoklub ČR, Tipos - SK...Plesech např.: Reprezentační ples Olomouckého kraje.., na městských a obecních slavnostech v ČR a na Slovensku, ale i na Vánočních trzích, festivalech, diskotékách, casinech, svatbách...po ČR a Slovensku.

Vystoupení ABBA revival (POP STARS) rok 2012
Strakonice
Olomouc
Karviná
Vítkov
Čeľadice - SK
Handlová - SK
Odry
Mělník
Vyhne - SK
Praha
Karlova Ves - SK
Paskov
Heřmanův Městec
Petřvald
Rimavská Sobota - SK
Levice - SK
Majetín
Ropice
Lanškroun
Pardubice
Staňkovice
Spišská Nová Ves - SK
Praha - Zámek Trója
Bratislava - SK
Český Těšín
Jeseník
Velké Karlovice

V některých městech hrála skupina ABBA revival (POP STARS) několikrát a to na různých místech...

Skupina ABBA revival (POP STARS) v roce 2011 vystupovala na samostatných koncertech, nebo jako host na firemních akcích pro: OKD, a.s., IKEA - SK...Plesech, na městských a obecních slavnostech v ČR a na Slovensku, v halách např.: Trnava-SK, ale i na Vánočních trzích, festivalech, diskotékách, casinech, svatbách...po ČR a Slovensku.

Vystoupení ABBA revival (POP STARS) rok 2011
Karviná
Brno
Praha
Trnava - SK
Náchod
Olomouc
Podbánské - SK
Ostrava
Košice - SK
Štrbské Pleso - SK
Janov
Kroměříž
Havířov
Třinec
Velká Bystřice
Bratislava - SK
Senec - SK
Břeclav
Spišská Nová Ves - SK
Spišské Podhradie - SK
Kutná Hora
Spišská Belá - SK
Zaječí
Žilina - SK
Opava
Přerov
Velké Karlovice

V některých městech hrála skupina ABBA revival (POP STARS) několikrát a to na různých místech...

Skupina ABBA revival (POP STARS) v roce 2010 vystupovala na samostatných koncertech, nebo jako host na firemních akcích pro: Tatra banka-SK, IKEA-SK, Plakor...Plesech: na Pražském hradě..., na městských a obecních slavnostech v ČR a na Slovensku, ale i na Vánočních trzích, festivalech, diskotékách, casinech, svatbách...po ČR a Slovensku.

Vystoupení ABBA revival (POP STARS) rok 2010
Strážný
Valašské Meziříčí
Mošnov
Košice - SK
Olomouc
Karlovy Vary
Znojmo
Čeladná
Bruntál
České Budějovice
Veĺký Krtíš - SK
Bílá Lhota
Chodov
Jeseník
Holič - SK
Bratislava - SK
Český Těšín
Tísek
Odry
Tošovice
Dačice
Blansko
Litomyšl
Karlova Ves - Bratislava - SK
Bučovice
Bílovec
Podbanské - SK
Opava
Jablonec nad Nisou
Havířov
Praha
Veselí na Moravě
Ostrava
Čejkovice
Vítkov
Brno
Šumperk
Třinec
Štiřín  

V některých městech hrála skupina ABBA revival (POP STARS) několikrát a to na různých místech...

skupina ABBA revival (POP STARS) v roce 2009 vystupovala na samostatných koncertech, nebo jako host na firemních akcích pro: Švédskou ambasádu, Rádio-Jih, IKEA - SK...Plesech: GH Pupp..., na městských a obecních slavnostech v ČR a na Slovensku, v halách: Ostrava - Sareza, Praha - Výstaviště, ale i na Vánočních trzích, diskotékách, casinech, svatbách...

Vystoupení ABBA revival (POP STARS) - rok 2009:
Martin - SK
Považská Bystrica - SK
Olomouc
Brno
Praha
Skalica - SK
Dobruška
Opava
Lednice
Hustopeče nad Bečvou
Most
Drážďany - Německo
Kyjov
Kardašova Řečice
České Budějovice
Bratislava - SK
Postoloprty
Luhačovice
Bílovec
Přerov
Karlova Studánka
Pelhřimov
Šternberk
Velká Bystřice
Karlovy Vary
Banská Bystrica - SK
Valašské Meziříčí
Starý Smokovec - SK
Ostrov
Zemplínska Šírava - SK
Zlín
Hrušovany nad Jevišovkou
Kladno
Trenčín - SK
Dolní Dvořiště
Pardubice
skupina ABBA revival (POP STARS) hrála v některých městech několikrát a to na různých místech...

skupina ABBA revival (POP STARS) v roce 2008 vystupovala na samostatných koncertech, nebo jako host na firemních akcích pro: Siemens, Opavia...plesech, na městských a obecních slavnostech v ČR, na Slovensku a v Polsku, pro TV ČT, ale i na Vánočních trzích, diskotékách, casinech, svatbách..

Vystoupení ABBA revival (POP STARS) rok 2008:
Považská Bystrica - SK
Nová Dubnica - SK
Dubnica n.V. - SK
Žarnovivca-SK
Česká Kubice
Jeseník
Valažské Meziříčí
Ostrava - firemní párty - Siemens
Ostrava - TV ČT
Kostelany
Mělník
Ostrava
Blansko
Opava
Prachovice
Letohrad
Žamberk
Praha
Dolní Benešov
Bratislava - SK
Hradec Králové
Žďár Nad Sázavou
Roudnice
Čeladná
Prachatice
Odry
Vápenná
Ustroň - PL
Dětmarovice
Halenkov
Olomouc
Štramberk
Žilina - SK

Skupina ABBA revival (POP STARS) vystupovala samozřejmě již dříve... a to od roku 2003, kdy do roku 2007 má za sebou více než 200 vystoupení např.: firmní akce pro: Nokia, Telecom, Generali...haly: Zlín, Ostrava...městské a obecní slavnosti, KD,  hotely, divadla, stadiony, náměstí… po celé ČR, Slovensku, Polsku, Německu, Rakousku. V ČR jste je mohli vidět v ČT. Na Slovensku vystoupili v TV-JOJ a TV-MARKIZA.

EVROPSKÁ RARITA
KAPELA 5 REVIVALŮ

Nejslavnější hity švédských legend ABBA, ale i BONEY M + THE BEATLES + BEE GEES + ROBBIE WILLIAMS v podání kapely POP STARS.

Více informací o kapele POP STARS na níže uvedeném odkazu.

Získejte více infomrací o vystoupeních kapely POP STARS během chvíle.

Více informací